Bakım Etiketi

Tüm Lucky Culture ürünleri 3 ay süre ile üretimden kaynaklanan her türlü hataya karşı garantilidir.

Ayrıntılı bilgi için lütfen Garanti kısmını okuyunuz.

Lucky Culture Takılarınızı Uzun Süre Kullanabilmeniz İçin Bakım Önerileri:

Ürünlerinizi takı için özel olarak yapılmış hava almayan kilitli poşetlerde saklayınız.

Ürünlerinizi kozmetik, parfüm ve kimyasal maddelerden uzak tutunuz.

Direk güneşin altında, özellikle banyo gibi nemli ve rutubetli ortamda muhafaza etmeyiniz.

Yüzerken ve duş alırken takılarınızı çıkarınız.

Fiziksel aktiviteler sırasında, temizlik veya yemek yaparken takılarınızı çıkarınız.

Kaplama

Lucky Culture olarak, 925 ayar gümüş üzerine en son teknolojilerle en kaliteli mikron kaplamaları uygulamaktayız. Buna rağmen, gümüş üzeri altın kaplama takıların sonsuza dek aynı renkte kalacağını garanti edemeyiz. Altın kaplama parçalar zamanla renklerini kaybetmekle yükümlüdür. Kaplamanın kaybolma hızı, cildinizin doğal PH oranı, terleme seviyesi, kullanım koşullarınız ve kullandığınız cilt bakım ürünleri gibi birçok değişkene bağlıdır. Bu nedenle, altın kaplama takılarınıza özellikle dikkat etmeniz önemlidir.

Ürünleriniz beklediğinizden önce tonunu kaybetmeye başladıysa, hello@lucky-culture.com adresine mail atarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Size en kısa sürede geri dönüş yapacağız.

Kararma

Tüm Lucky Culture ürünleri, kararmaya karşı özel bir koruma ile kaplanmıştır. Yine de bakım talimatlarına uymanız çok önemlidir.

Takılarınızın havayla teması zamanla kararma yapabilir. Sülfit tabaka oluşması doğal bir süreç olup gümüşün havada bulunan kükürt ile birleşmesi sonucu ortaya çıkan bir doğal reaksiyondur. Kararma durumunun madenin kalitesi ile bir alakası yoktur. Böyle durumlarda sadece gerekli gördüğünüzde takılarınızı gümüş bezi ile silmenizi öneririz. Yoğun kullanımda bezin üzerindeki cila ürünlerinizin kaplamasını çıkarabilir. Gümüş, zamanla doğal reaksiyon sonucu renk değişimleri gösterse de her zaman parlatılıp eski haline döndürülebilir.